Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Plac zabaw w Przedszkolu nr 20 już otwarty

Plac zabaw w Przedszkolu nr 20 już otwarty

16 września w Przedszkolu nr 20 na ul. Sikorskiego został uroczyście i oficjalnie otworzony  nowy plac zabaw. Na otwarciu gościliśmy wyjątkowych gości –  Prezydenta Miasta Tomaszowa Maz. Pana Marcina Witko, Dyrektor Wydziału Edukacji- Panią Iwonę Sudak, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 – Panią Ewę Służewską, przedstawiciela Wydziału Inwestycji – Panią Magdalenę Chachułę oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Przedszkola nr 20.  Podczas uroczystości zaprezentowała występ artystyczny grupa 6 – latków pod opieką pani Iwony Szczepaniak. Nie obyło się też bez słodkich upominków od Pana Prezydenta.

Plac powstał dzięki Tomaszowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu 2020. Przedszkolaki, ich rodzice i sympatycy przedszkola wywalczyli go w zaciętym głosowaniu. W wyniku głosowania projekt otrzymał 1743 głosów i zajął II miejsce.

Plac zabaw już jest przetestowany przez przedszkolaki. Huśtawki są fantastyczne, wieża i zjeżdżalnie są super, piaskownicę chwalą maluchy, a boisko… już niejeden zacięty mecz piłki nożnej widziało.

W wyniku konkursu ogłoszonego w sierpniu na nazwę placu zabaw zwyciężyła propozycja WIOSKA URWISÓW. Mamy nadzieję, że w Wiosce Urwisów dzieciaki będą się fantastycznie bawiły.

Przedszkole 20 z nowym placem zabaw - relacja ze strony Urzędu Miasta